Nauka czytania

Nauka czytania bez stresowania metodą rodzinną. Najskuteczniejsza metoda w Polsce. Atmosfera wyrozumiałości i zrozumienia panująca na naszych zajęciach sprzyja nauce a dzieci chętnie podejmują nowe wyzwania. Zapraszamy na zajęcia.

Czytaj dalej

Kredo

?Atmosfera wyrozumiałości i zrozumienia panująca na naszych zajęciach sprzyja nauce a dzieci chętnie podejmują nowe wyzwania.?

O szkole

Chcesz, aby Twoje dziecko przeżywało jak najmniej stresu? Aby nauka przynosiła mu radość i satysfakcję? Aby odnosiło więcej sukcesów w szkole? Wyobraź sobie, że wszystkie problemy związane z czytaniem, tabliczką mnożenia i innymi trudnościami, znikają. Po 9 latach pracy z dziećmi wypracowaliśmy skuteczne metody nauki, które pomogły już wielu dzieciom. Dzięki naszym programom edukacyjnym dzieci podnoszą swoje wyniki szkolne, dzięki temu podnoszą swoje poczucie wartości.

Prowadzimy warsztaty umiejętności psychospołecznych pomagając rozwijać zdolności budowania dobrych relacji w rodzinie. Korzystamy z najnowszych doniesień z neurobiologii w zakresie skutecznych metod uczenia się, zmiany postaw i stylów zachowań.

Pracownia Rozwoju Osobistego ?Dobre Relacje? powstała w 2009 roku w Bydgoszczy. Pomysł zrodził się z pasji do wspierania rozwoju osobistego dzieci i dorosłych poprzez prowadzenie zajęć ułatwiający efektywne uczenie się.

Założycielką Pracowni
Dobre Relacje jest

Małgorzata Kerl – ukończyła Akademię Ekonomiczną w Poznaniu (dzisiaj Uniwersytet Ekonomiczny) oraz Akademię Trenerów przy Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Autorka wielu programów edukacyjnych dla dzieci międzi innymi „Nauka czytania bez stresowania metodą rodzinną”, „Kalkulatorek- skuteczna tabliczka mnożenia”, „Ortografek-zabawy z ortografią”.

Nauka czytania bez
stresowania metodą
rodzinną

Kalkulatorek - skuteczna
tabliczka mnożenia

Ortografek - zabawy
z ortografią

Uczymy w kilku
miastach w Polsce

Mamy swoje oddziały w Bydgoszczy oraz Krakowie.
Nawiąż z nami współpracę, zadzwoń : 500 331 468.

Referencje

?Wspaniałe zajęcia, niesamowite podejście do dzieci. Zdecydowanie polecam.
?

Materiały pomocnicze
do pracy z dziećmi
Drodzy Rodzice!
Książeczki są tak skonstruowane, aby krok po kroku, wprowadzić uczestników naszych zajęć w świat słowa pisanego. Wierzymy, że ta pierwsza mała biblioteczka będzie dla Państwa pociech początkiem wielkiej przygody z książką. Życzymy wielu niepowtarzalnych chwil podczas zdobywania przez dzieci umiejętności czytania.
NAUKA LITEREK DO DRUKU
Alfabet, Litery - do druku
Bajki Dobre Relacje - Rodzina uczy się czytać.

Seria książeczek ?Nauka czytania bez stresowania?
14 stron, plik 4,75 MB, pdf, poziom łatwy.

Zespół Redakcyjny Dobrych Relacji
Bydgoszcz, maj 2014 r.

Jeżeli nie możesz udostępnić tego postu tymczasowo wyłącz ochronę przed śledzeniem w ten sposób.

Nauka czytania litery - do kolorwania.

Seria książeczek ?Nauka czytania bez stresowania?
Pdf, poziom łatwy.

Zespół Redakcyjny Dobrych Relacji
Bydgoszcz, maj 2014 r.

Nowe materiały do pobrania już niebawem, bądź na bieżąco polub nas na facebooku 🙂 Tam aktualizujemy informacje codziennie.

Nauka czytania sylabami książka

Seria książeczek ?Nauka czytania bez stresowania?
Pdf, poziom łatwy.

Zestaw do samodzielnej nauki dzieci w domu.
Zespół Redakcyjny Dobrych Relacji
Bydgoszcz, maj 2014 r.

Nowe materiały do pobrania już niebawem, bądź na bieżąco polub nas na facebooku 🙂 Tam aktualizujemy informacje codziennie.

Nauka czytania - Dobre Relacje - Szkoła Małgorzaty Kerl - Logo szkoły tekst duże
nauka literek do druku, nauka literek dla małych dzieci, nauka literek youtube, nauka liter karty pracy, nauka cyferek, gry nauka literek dla 6 latka, nauka literek dla dzieci od 3 lat, nauka literek do wydrukowania
Skontaktuj się z nami©2024 Dobre Relacje strona poświęcona edukacji dzieci w wieku szkolnym.

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?